با تولید بد افزار های جدید که به صورت جدی به پسورد ها و کلمات مهم حمله می کنند ، آیا چگونه می توان این کلمات و حروف های مهم را از آن ها حفظ کرد؟این کار را می توان به راحتی با برنامه KeyScrambler  انجام داد.با این برنامه تمام کلمات وارد شده توسط شما رمز گذاری می شود که غیر قابل نفوذ در برابر هر بد افزاری از جمله keylogger ها است.در ادامه به برخی از قابلیت های این برنامه مفید اشاره می کنیم:

نرم افزار KeyScrambler Premium 3.3.0.4 به شما این امکان را می دهد که بلافاصله با فشردن هر کلید از صفحه کلید رمز شده ی آن را در اختیار داشته باشید. واسط کاربری این نرم افزار به شما امکان رمز گذاری بر روی داده های ورودی تان را داده و بدین ترتیب فایل شما از چشم بیننده محفوظ می ماند. بروزرهای نظیر IE ،Firefox ،Chrome ،Opera ،Safari ،Maxthon ،MSN Explorer،AOLExplorer و ... اغلب در برابر حملات اینترنتی و ... آسیب پذیر می باشند، اما با استفاده از این نرم افزار خرید اینترنتی شما ایمیل، کارت های اعتباری، آدرس ها، Java، Flash، gmail، Yahoo mail، hotmail، دیالوگ های بروزرها، پسوردها و ... همگی در برابر keylogger های دیگر پشتیبانی و حمایت می شوند. به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید پسورد لازم برای ورود به ویندوز را حمایت و پشتیبانی نمایید. این نرم افزار که از سافت نود و هشت دانلود میکنید قابلیت رمزنگاری بر روی کنترل حساب کاربران ویندوز ویستا و Active Directory را نیز دارد.

به کمک قابلیت هایی که تنها به این نرم افزار تعلق دارد می توان از سیستم های امنیتی و حیاتی یک کمپانی در برابر هرگونه مخاطره ای حفاظت نموده و به علاوه می توان از ورود ریسک های ناشی از یک کامپیوتر به سایر سیستم ها و شبکه ی یک شرکت، جلوگیری نمود. این محصول با سایر نرم افزارهای امنیتی که در زمینه ی رمزگذاری و با متدهای احراز هویت کار می کنند، سازگار می باشد. طریقه ی نصب این نرم افزار بر روی سیستم های کامپیوتری چند گانه و یا چندین کامپیوتر به همان سادگی نصب بر روی یک کامپیوتر می باشد.
 

قابلیت های نرم افزار KeyScrambler Premium :

  • دستیابی آسان به رمز شده ی هر کلید از صفحه کلید
  • امنیت در خرید اینترنتی، ایمیل، کارت های اعتباری، آدرس ها و ...
  • حمایت و پشتیبانی از بروزرهای اینترنتی
  • رمزگذاری بر روی پسورد لازم برای Login کردن به ویندوز
  • سادگی نصب حتی بر روی چندین کامپیوتر و کامپیوترهای چندگانه
  • سازگاری و هماهنگی با سایر نرم افزارهای رمزگذار
پسورد:soft98.ir